Lieve Nicolette,
Het is vandaag precies twee jaar geleden dat je ons trouwde op ons romantische eilandje bij de Heische Hoeve in het landelijke Loosbroek. Wat wás het mooi, wat wás het fijn.
Met onze enorme jurken met die gigantische slepen, zaten wij op het bankje te genieten van alle woorden die uit jouw mond kwamen. Omringd door onze geliefden vertelde jij ons verhaal en wist je iedereen te raken.
Het zonnetje dat nog even extra doorbrak tijdens de ceremonie, jouw stralende verschijning: alles klopte. We genieten nog steeds na als we aan jouw speech denken. Het was perfect. En hoe leuk om te horen dat ook onze gasten jou een heel leuke en spontane vrouw vonden? Deze dag heeft onze verwachtingen overtroffen. Het was heel fijn om jou erbij te hebben en we kijken er met zó veel plezier op terug!
Daarnaast was het natuurlijk heel erg leuk dat jullie ook als gasten onze bruiloft konden beleven! Wat een gezelligheid! En helemaal nadat we júllie dag ook al hadden gevierd.
Bijzonder om dit samen te delen
Veel liefs Dewi & Eline
trouwdatum augustus 2018/ review augustus 2020